20+ yıllık tecrübe

Alanında uzman olarak bireysel eğitimler, sınav ve yaşam koçluğu hizmeti veren Barış Balcı yılların ve binlerce kişiyle ve onlarca kurumla çalışmanın verdiği deneyimle bireysel gelişim yolculuğunuza eşlik ediyor.

Hızlı Okuma

Sınavlarda Başarısızlıktan Kurtulun

Barış Balcı ağırlıklı olarak “Anlayarak Hızlı Okuma” eğitimleriyle bir çok başarıya imza atarak katılımcılarına motivasyon, kendine güven, etkili iletişim, hedef belirleme, programlı çalışma, stres yönetimi gibi onlarca konuda rehberlik etmiş ve başarılarında katkı sağlamıştır.

v

Bakın Ne Dediler

“Üniversite öğrencisiyken hızlı okuma seminerlerine katıldım ve sınav koçluğu hizmeti aldım. Bunlar bana programlı çalışma, hedef belirleme, konsanstrasyon ve sınavları zamanında bitirme konusunda ciddi katkılar sağladı. ABD.’ye gitmeden de etkili iletişim ve beden dili seminerlerine katıldım.”
Serhat Şimşek

ALES 2015 Matematik Türkiye 1.'si

“Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp öğrencisiyim. Barış Bey’in hızlı okuma kursuna 11. Sınıfın sonunda katıldım. Bu kursta hızlı okumanın yanında; zamanı doğru kullanma, stres yönetimi gibi çalışmalar da yaptık. Bu eğitim okuma hızımı artırmanın yanında özellikle YGS sınavında sakin kalıp başarılı olmamı sağladı. Ayrıca sınav yılında motivasyonumu kaybetmememde Barış Bey ile yaptığımız çalışmalar çok yardımcı oldu.”

Ayten Cansel

YGS 2017 Türkiye 16.'sı

“artışmasız daha hızlı okumaya başladım. Öncelikle kendime güvenebileceğimi öğrendim ki bu benim için son derece önemli bir gelişme. Yaşam kalitemi arttırmak için hayatıma ekleyebileceğim küçük ip uçları edindim. Ve en önemlisi beynin nasıl çalıştığı hakkında epey bilgi sahibi oldum.”

İrem Ulutaş

LYS 2013 Denizli 1.'si

Bitmeyen Seminer

Bitmeyen seminer olanakları, memnuniyet garantili hizmetiyle her zaman güler yüzlü hizmet için Barış Balcı'yı arayın.

Öğrenci

Kurum

13 + 1 =

Share This